סער זונטג, סער משכנתאות ופיננסים

סער זונטג

סער זונטג והבנק בצד שלך!

סער זונטג, SAAR הינה חברת ייעוץ משכנתאות שהוקמה על מנת לתת מענה לצורך הגובר בייעוץ משכנתאות איכותי, מקצועי אמין ובעלת שקיפות מלאה בתהליך עם טובת הלקוח כערך עליון.

אני סער זונטג- הבעלים של חברת SAAR, יועץ משכנתאות מספר שנים. בעל תואר ראשון (B.A) בחשבונאות (ראיית חשבון) ומערכות מידע.

תחילת הדרך

התחלתי את דרכי בתחום כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות, שימשתי כרפרנט מחוז שרון במרכז המשכנתאות של הבנק.

אחריות

הייתי אחראי על מחלקת המחזורים הפנימים של הבנק ולבסוף במחלקת החשבונאות הכנת והעברת דוחות לבנק ישראל ומשרד האוצר לגבי היקפי המשכנתאות שנופקו לציבור ע"י הבנק.

המוטו המהווה נר לרגליי

התאמה מרבית לצרכי הלקוח- אפיון מלא של הלקוחות, צרכיהם ושאיפותיהם בהווה ובעתיד ובנית תמהיל המתאים ביותר ועל ידי כך הגעה לחיסכון מיטבי בנטילת הלוואת המשכנתא.

מקצוענות

על מנת להיות ייחודי ומקצוען אמיתי בתחום המשכנתאות, יש קודם כל להכיר את המערכת על בוריה.

הבנת המערכת במספר רבדים, החל בבנקאי בסניף, דרך תפיסת מאקרו של מחלקות משכנתאות בבנקים ולבסוף הבנה כלכלית עמוקה וגזירת משמעות הריבית מתוכה, הכרחית על מנת לתת שירות מצוין.

ניסיון

בזכות הניסיון העשיר במגוון סוגי המשכנתאות והידע המקצועי הנרחב שרכשתי בלימודי ראיית החשבון ובעבודה המעשית בבנק אני מציע ללקוחותיי את החבילה המנצחת של ייעוץ המשכנתא המיטבי והמקצועי ביותר שניתן לקבל.

לקיחת משכנתא

בעת קבלת החלטה הרת גורל כמשכנתא, שהינה הלוואה של סכום גבוה ומשמעותי, כל נקודה ואפילו הקטנה ביותר משפיעה בצורה רוחבית על מגוון גורמים.
בראש ובראשונה על תזרים המזומנים בהווה ובעתיד של הרוכש.

הנחה רווחת בחברה היא כי המפתח ל"הצלחה" במשכנתא הוא ניהול משא ומתן אפקטיבי מול הבנקים השונים, אך בפועל זהו רק קצה הקרחון.

חיסכון

מרבית נוטלי המשכנתא אינם מכירים את האפשרויות המגוונות בבחירת הרכב תמהיל המשכנתא והמשמעות של כל מסלול, מלבד המסלולים המוכרים כגון "פריים" או "קבועה- צמודה".

במצב כזה, לרוב, המשכנתא אשר תילקח בסוף התהליך תהיה דומה מאוד להרכב הסטנדרטי המוצע על ידי הבנקים.

מרבית החיסכון מושג בבניה נכונה של הרכב משכנתא ולא בניהול משא ומתן.

ייעוץ נכון

בעזרת ייעוץ נכון בחברתו של סער זונטג, החיסכון שניתן להשיג על תיק משכנתא ממוצע יכול להגיע לכדי 10% עד-35% מסך החזר המשכנתא הכולל.

השימוש בשירותי ייעוץ איכותיים הינו הדרך העיקרית בה רוכש הנכס מבטיח כי כמה שיותר מכספו יישאר אצלו בחשבון ולא בקופות הבנקים.

זכרו כי ייעוץ איכותי יכול לחסוך המון כסף וזמן. אל תתפשרו על איכות הייעוץ!

סער זונטג